Spis odcinków

Śladami zbrodni

Dowiedz się więcej o odcinkach programu


Premierowe odcinki

Poniedziałek 22:00

Śladami zbrodni

W „Śladami zbrodni” zespół doświadczonych detektywów ponownie bada sprawy zabójstw, co do których nie ustają kontrowersje, mimo że sąd już dawno temu wydał wyrok.
 
W skład elitarnego zespołu wchodzą: Michelle Wood, oficer dochodzeniowy z 14-letnim stażem w wydziale zabójstw w Chicago, Joe Schillaci, emerytowany weteran policji z Miami, z 30-letnim doświadczeniem detektywa i agenta pracującego pod przykrywką, oraz Kevin Gannon zwany „Pająkiem”, emerytowany nowojorski detektyw i inspektor nadzoru.
 
Nie wiedząc nic o sprawie, Michelle, Kevin i Joe zaczynają od pieczołowitego zrekonstruowania miejsca zbrodni i analizy dowodów, w czym pomagają im rozmowy z uczestnikami wydarzeń i biegłymi sądowymi. Pytanie brzmi: czy dojdą do takich samych wniosków jak śledczy w pierwotnym postępowaniu? A może odkryją nowe dowody i okaże się, że sprawca wcale nie został złapany?
 
W kolejnych odcinkach widzowie odwiedzają różne miejsca w całej Ameryce i poznają szokujące sprawy. W Georgii zespół ponownie przygląda się podwójnemu zabójstwu ojca i syna, zaatakowanych we własnym domu. W Ohio, gdzie bada przerażającą śmierć młodej matki, której ktoś poderżnął gardło, gdy tuż obok spały jej dzieci, szybko okazuje się, że ofiara wiodła podwójne życie. Z kolei w Teksasie zespół zajmuje się brutalnym morderstwem młodej studentki, której sprawa przybiera niespodziewany obrót, gdy wychodzą na jaw szczegóły starannie zaplanowanej zemsty.
 

Jak Oglądać

TV:
Cyfrowy Polsat nr 25 / 80
nc+ nr 139
TK Chopin
Toya nr 354
UPC nr 117 lub 405
 
Online:
Cyfrowy Polsat Go
ipla
Horizon Go
nc+ go
Toya Go
 

Kartoteka przestępstw

Zajrzyj do archiwum Crime & Investigation Networks i przestudiuj akta najsławniejszych morderców.

Więcej informacji

Paragraf 148 - kara śmierci

Poznaj nasłynniejsze polskie sprawy kryminalne, które zakończyły się wyrokiem kary śmierci!

WIĘCEJ INFORMACJI

Moje opętane dziecko

Więcej informacji