Premierowe odcinki

Poniedziałki 23:00

Potwór w rodzinie

„Potwór w rodzinie” pokazuje świat osławionych seryjnych morderców z niecodziennej perspektywy. W każdym odcinku krewni sprawców wyciągają rękę do rodzin ofiar, by wyrazić żal i współczucie, w czym pomaga im Melissa Moore – córka Keitha Huntera Jespersona, znanego jako „roześmiany morderca”. 
 
Poprzez rodzinne filmy, zdjęcia, pamiętniki i wspomnienia widzowie poznają szczegóły z prywatnego życia zbrodniarzy i dowiadują się, jak postrzegali ich ludzie, z którymi obcowali na co dzień: ich rodzice, partnerzy, znajomi i dzieci. Rodziny sprawców i ofiar spotykają się po raz pierwszy, w nadziei że pozwoli im to osiągnąć choć odrobinę spokoju i zamknąć ten tragiczny rozdział w życiu.
 
W pierwszym odcinku Melissa opowiada własną historię – córki seryjnego mordercy. Dowiadujemy się, jak wyglądało jej dzieciństwo z ojcem, który, jak się później okazało, popełniał w tym czasie kolejne przerażające morderstwa. Próbując się uporać z własną traumą, Melissa spotyka się z krewnym jednej z ofiar ojca, by przeprosić za jego niewyobrażalną zbrodnię.
 
W następnych odcinkach poznajemy członków rodziny Johna Wayne’a Gacy’ego, „snajpera z Waszyngtonu”, Dale’a Hausnera, Roberta Joego Longa i Roberta Lee Yatesa.

Jak Oglądać

TV:
Cyfrowy Polsat nr 25 / 80
nc+ nr 139
TK Chopin
Toya nr 354
UPC nr 117 lub 405
 
Online:
Cyfrowy Polsat Go
ipla
Horizon Go
nc+ go
Toya Go
 

Kartoteka przestępstw

Zajrzyj do archiwum Crime & Investigation Networks i przestudiuj akta najsławniejszych morderców.

Więcej informacji

Paragraf 148 - kara śmierci

Poznaj nasłynniejsze polskie sprawy kryminalne, które zakończyły się wyrokiem kary śmierci!

WIĘCEJ INFORMACJI

Moje opętane dziecko

Więcej informacji