Polskie Prywatne Zbrodnie

 

Czwartek 22:00 na CI Polsat

Najpopularniejsza serial kanału kryminalnego CI Polsat powraca w nowej odsłonie!

Każdy odcinek będzie poświęcony innej, opartej na faktach zbrodni, która wydawała się przypadkową, tragiczną śmiercią. W rzeczywistości zaś zabójca zaliczał się do grona najbliższych ofiary – był jej ojcem, matką, mężem, najlepszym przyjacielem lub kochankiem. Morderca posuwał się do zabójstwa najukochańszej osoby dla osiągnięcia osobistego zysku – popełniając tak zwaną "zbrodnię prywatną" W cyklu widzowie poznają rodziny pogrążone w żałobie, usłyszą ich pełne emocji, łez i bólu relacje ze śledztwa i postępowania przed sądem. Dzięki zaangażowaniu policjantów przedstawione zostaną także szczegóły popełnionej zbrodni, a poprzez weryfikację wszelkich hipotez przez prokuratorów, ustalone zostaną najważniejsze fakty. W każdym odcinku psycholog policyjny i ekspert CI Polsat, Jan Gołębiowski zaprezentuje portret psychologiczny i odsłoni ciemne zakamarki umysłu mordercy.

Poznaj eksperta - Jan Gołębiowski

Jan Gołębiowski (ur. 1976) jest byłym ekspertem policyjnym specjalizującym się w tworzeniu profili psychologicznych przestępców, z którego wiedzy często korzysta policja i sąd.

Wykłada w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, jest też autorem wielu książek i artykułów dotyczących psychologii kryminalnej.

Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Psychologów Sądowych.

   

 

   
Polacy a przestępstwa   Polskie prywatne zbrodnie sezon 1
         

SPIS ODCINKÓW

   
Odcinek 1   Odcinek 2 Odcinek 3

  Odcinek 5
Odcinek 6  
Odcinek 4   Odcinek 5 Odcinek 6

 

 

Polski